KAYALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Sigortalı eşya taşımacılığı, taşınan eşyaların taşıma süreci içerisinde herhangi bir zarar görmesi durumunda müşterilerin zararını karşılamaya yönelik bir hizmettir.
Şehir içi veya Şehirlerarası evden eve eşya taşımacılığı hizmetlerinde müşterinin talebi doğrultusunda eşya ve malzemeleri ilgili sigorta acentesi ile anlaşılarak koruma güvencesi verilmesi sağlanmalıdır. Bu sebeple nakliyenin herhangi bir alanında hizmet talep eden müşterinin, nakliye işlemi öncesinde bu durumla ilgili ön bilgilendirilme alması sağlanmalıdır.
Evden eve nakliye işlemi sırasında oluşabilecek hasar ve zayiatların önüne geçebilmek amacıyla firmanın profesyonel anlamda gerekli ön bağlantıları gerçekleştirdiği sigorta acentesinin sunacağı hizmet ile müşteride oluşabilecek hizmetin kalitesinde noksanlık algısının önüne geçilmelidir.
Nakliye sırasında oluşabilecek istenmeyen durumların ve karşılığının detaylandırıldığı belge olan sigorta poliçesinde ise; müşteri hassasiyetlerine uygun olarak gerekli açıklamalar yer almalı, anlaşılmayan ibareler için ilgili müşteri aydınlatılmalıdır.
Taşınma sürecinin kolay ve sistematik açıdan planlanan zamanda ve şekilde gerçekleştirilebilmesi amacıyla etkin kullanılması gereken asansörlü nakliyat hizmeti sağlanır.
Kayalı evden eve taşımacılık olası zararları teminat altına alır.

telefon-hareketli-resim-0151