KAYALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Hakkımızda

Kayalı evden eve taşımacılık, Manisa Alaşehir, Sarıgöl, Kula ve Türkiye genelinde şehir içi şehirler arası profesyonel olarak evden eve eşya taşımacılığı¸ ofis ve işyeri taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve nakliyesi alanlarında asansörlü, sigortalı ve ambalajlı olarak hizmet vermektedir.
Firmamızda çalışan personelimizin tamamı eşya taşınma konusunda tecrübeli ve yeterli eğitimi almıştır. İş organizasyonu konusunda yetkin planlamalar yaparak, zamandan, işgücünden, maliyetten en ekonomik olan çözümlere ulaşmaktadırlar.
Firmamız evden eve nakliyat ve taşıma alanında profesyonelleşerek eşya paketleme ve ambalajlama alanında kusursuz hizmeti kendine rehber edinmiştir. Şehir içi ve şehirlerarası tüm taşımacılık hizmetlerinde sigortalı taşıma hizmeti vererek sizleri güvence altına almaktadır. Ofis taşımacılığı alanında sizlere hızlı ve kusursuz hizmet veren firmamız yapılacak olan tüm taşımalarda asansörlü taşıma hizmeti vermektedir.
Kayalı evden eve taşımacılık olası zararları teminat altına alır.

Evden eve eşya taşımacılığı

Evden eve taşıma yapılmadan önce eşyalar yerinde ücretsiz olarak görülerek fiyatlandırma yapılır. Müşteri ile antlaşma sağlanmasına müteakip sigorta sözleşmesi yapılır, personelimiz eşyaları (Mobilya, Beyaz eşya vb.) yerinde sökülümünü sağlar özenle ambalajlar, paketler ve bina dışından kurulacak olan mobil asansörümüz yardımıyla kapalı çelik kasalı kamyonumuza sevk eder. Yapılacak olan doğru istifleme ile eşyalar zarar görmeden yeni taşınacağı eve yine mobil asansör yardımıyla çıkarılır ve eşyalar müşterimizin istediği yönde yerine monte edilip kurulumu yapılarak teslim edilir.
Taşınma sürecinin kolay ve sistematik açıdan planlanan zamanda ve şekilde gerçekleştirilebilmesi amacıyla etkin kullanılması gereken asansörlü nakliyat hizmeti sağlanır.

telefon-hareketli-resim-0151